Menu Mishi

Menu me baze mishi

MENU ZOG FSHATI PER 2 PERSONA 30€

MENU ZOG FSHATI PER 2 PERSONA

30€

MENU ZOG FSHATI PER 2 PERSONA

 

-Zog fshati ne tave (misniku)

-Buke “lepurushi”(gatim tradicional)

-Sallate fshati

-Djathe ne furre ose nape

-Gjize fshati ne furre (fergese)

-Turshi

-Patate

-Perime te ziera ose zgare

-Vere e bardhe ose e kuqe  shtepie 0.5l

-Embelsire tradicionale (qumeshtore ose asude)

Paketa 1 Ditore 20€

Paketa 1 Ditore

20€

Krahas ushqimit tradicional dhe te fresket prane “Agroturizem paja “, vizitoret mund te zgjedhin te shfrytezojne dhe paketen e trete turistike nje ditore te Agroturizem Paja duke zgjedhur sportin e peshkimit.

Pershkrimi I Paketes:

Cdo vizitor I apasionuar pas peshkimit por jo vetem nepermejt kesaj paketa ka mundesi te gjuaj me grep prane liqenit te Seferanit me ore te tera shume prane ambjentit te Agroturizem Paja. Te gjitha mjetet jane te perfshira ne paketa. Vend per tu ulur, mjetet e peshkmimit , cader dielli etj.

Rruga Belsh Marinez, km i 2
AlbanianEnglish